ІСТОРІЯ АНІМАЦІЇ:
КАК РОЖДАЕТСЯ ИССКУСТВО
Нікіта Кравцов
Книга з доповненою реальністю
Коріння історії анімації йдуть набагато глибше, ніж може здатися на перший погляд. Вона починається задовго до народження Уолта Діснея, появи кінематографа або винаходу фотоапарата. Але як далеко в століття ми б не дивилися перед нами завжди постануть історії людей. Ми побачимо як багато поколінь працювали над розкриттям таємниці магії оживлення статичних зображень. Всі вони з різних епох, різних світів, але абсолютно ідентичні в одному - кожен пройшов свій шлях через тисячі труднощів заради кількох перемог. І тільки з'єднавши всі історії воєдино ми побачимо який колосальний фундамент лежить в основі народження будь-якого виду мистецтва.
ІСТОРІЯ АНІМАЦІЇ: ЯК НАРОДЖУЄТЬСЯ МИСТЕЦТВО
Про що книга
AR Книга

Замість ілюстрацій використовується доповнена реальність (AR). На сторінках книги можна буде знайти спеціальні QR-коди. При наведенні на них камери телефону читач зможе побачити анімаційні фрагменти, а також тривимірні моделі різних винаходів

Більше...
Left
Right
Презентація Книги "Історія анімації: Як народжується мистецтво"
Нікіта Кравцов
Засновник школи анімації Pause to Play
Про Автора
Микита Кравцов - засновник студії анімації, яка створює ролики в науковій галузі. Серед яких створення пояснює відео для проекту Hyperloop Ілона Маска і анімації для багатьох наукових проектів, в тому числі і для космічної галузі. У 2017 році відкрив школу анімації Pause to Play, яка налічує на сьогоднішній день більше 1 000 випускників.
Заказать Книгу
История анимации: Как рождается искусство
Имя и Фамилия
Телефон
Количество
+
Язык
Способ доставки
Отделение Новой Почты
Автограф
Welcome to animation